KURUMSAL
ALO SERVİS 0352 222 66 32
KURUMSAL

Moda Fırın & Patisserie sektörünün önde gelen gıda imalatçısı olarak,20 yıllık bir tecrübe ile 2014 yılı Nisan ayı itibari ile hizmet vermeye başlamıştır. Ekmek,Unlu mamülleri,Pasta,Tatlı,Kurupasta,Pide çeşitleri dünya mutfağı yemekleri kendine özgü içecek grubu ile bir çok lezzete kendi yorumunu katarak sektöründe öncü olmaya başlamıştır.

Hijyene son derece önem veren işletmemiz, düzenli denetlenen gıda mühendislerimiz kontrolünde olan imalathanesi, modern satış alanları, geniş ve ferah oturma alanları, kurumsal mimarisi ile alanında uzman kadrosu ile gelişmelere açık bir marka olma yolundadır.

Müşterilerin artan talepleri karşılamak ve sektöründe önde gelen markalardan biri olmak adına ürün yelpazemize yeni lezzetler katmayı kurumsallaşma adına yeni şubeler açmayı hedeflemekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendine ilke edinen Moda Fırın & Patisserie üretim ve hizmet aşamalarında kaliteden ödün vermeden “TADINDA MUTLULUK VAR” sloganıyla sektörüne her geçen gün yenilikler katarak çevreye zarar vermeyen doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan ürünler üretmeye devam edecektir.